• 0216 518 30 10

  • Çalışma Saatleri

    07:30 / 19:00
  •   


about image

Misyon & Vizyon

KidsAcquire Kukla Drama Sistemi®mizin ana karakterleri olan Curly, Nerdy, Croco, Dr Phil, Meo The Cat, Tipp The Dog, David The Magician, Jumpy The Monkey, Globi, Prince & Princess gibi çizgi karakterlerimiz ve bu karakterlerin 80 cm boyundaki birebir kuklalari ile çocukları okul dışında maruz kaldıkları 10 larca saatlik ekran bağımlılığına karşı hem gün boyu koruma altına alıyor hem de KidsAcquire kitap setlerinde gün icerisinde sürekli gördükleri KidsAcquire kahramanlarına dokunuyorlar ve son 3 yıldır itina ile hazirladigimiz 100'lerce saatlik drama replikleriyle de onlarla İngilizce konuşuyorlar!
Derslerimizde KidsAcquire kahramanlarının devreye girdiği anda Minik Devlerin yüzlerindeki ifadeyi bir görseniz. Minik Devler bütün bu uygulamalarımızla farkında olmadan aynen bebeklerde olduğu gibi ilkokul çağına gelene kadar İngilizceyi 1000 den fazla kelime ile anliyor, o kelimeleri kendi zihin hazinelerine çoktan yerleştirmiş oluyorlar ve gramer bilgisini gramer bilgisi olduğunun farkinda olmadan doğru uygulayarak akranlarinin ilk okulla başlayabilecekleri bir süreci ebeveynlerinin ileri görüşlülüğü sayesinde tamamlamış ve hayata dünyadaki milyarlarca kişi ile konuşabilir başlıyorlar.

Ebeveynlerin Minik Devlere biraktıkları bu miras kıymetlendirilemeyecek bir servet buna emin olunuz.

Bu gelişmelere bizzat şahit olan 1000'i aşkın çocuğumuz ve binlerce veli
bazen gözleri dolarak, bazen şaşkınlıklarını gizleyemeyerek, bazen de tebessümle ama en çok gururla bizlerle defalarca paylaşmış ve teşekkürlerini sunmuşlardır.       

Çocuğunuza bu kolay ve maddi açıdan çok daha uygun olan edinim surecini etkin kullanma şansını sunun (sonraki yıllarda eğitim ve öğretim aşamasındaki zorluk ve yüksek maliyetler sebebiyle dev bir potansiyelin heba olduğunu farkettiğinizde çok geç olacaktir). Erken Edinim'in Neticelerine çok şaşıracaksınız!  
KidsAcquire® Her çocuk edinir.

Dr.Fatih Karaman

 

 

 

8

Sınıf

1

Okul Servisi

30

Personel

1500+

Mezun Sayımız